Aktualności

Home/Wpisy/Aktualności
13 01, 2023

Wspólne Kolędowanie

13 stycznia 2023|Aktualności|

Świąteczny czas Bożego Narodzenia już za nami a w Naszym Domu nadal głośno rozbrzmiewają kolędy. To nasza grupa literacko-artystyczna "Mościpanowie", Dyrekcja, Mieszkańcy, Pracownicy oraz zaproszeni goście z Dzienny Dom Pomocy w Oświęcimiu oraz Stowarzyszenie "Pokolenia" przy DDP, Dzienny Dom "Senior+" w Libiążu, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy w Kętach z placówką w Brzeszczach przywrócili ponownie magię Świąt. Wspólne kolędowanie, piękna wystawa prac naszych mieszkańców pod wdzięczną nazwą "Aniołowo", która wzbudziła wielkie zainteresowanie wśród oglądających oraz słodki poczęstunek umiliły nam wspólnie spędzone wczorajsze przedpołudnie. Artystom dziękujemy za piękny występ a gościom za obecność.

2 01, 2023

Sylwestrowe wspomnienie

2 stycznia 2023|Aktualności|

Wiemy, że Sylwester to już tylko wspomnienie ale jakże miłe i tak bardzo bliskie naszemu sercu. Chcieliśmy Wam pokazać jak go spędziliśmy. Wszystkim naszym czytelnikom życzymy wiele pomylności w Nowym 2023 roku, szczęścia, zdrowia oraz spełnienia wszelkich marzeń i planów.

23 12, 2022

Coraz bliżej ŚWIĘTA!

23 grudnia 2022|Aktualności|

Już z niecierpliwością oczekują pierwszej gwiazdki. Tak właśnie ostatnie chwile przez świętami Bożego Narodzenia spędzają Nasi Mieszkańcy -pracowicie jak mróweczki.

29 11, 2022

Zajęcia stolarskie

29 listopada 2022|Aktualności|

Od pewnego czasu nasi Panowie realizują się na zajęciach stolarskich. Tną, szlifują, skręcają, malują i tak bez końca. Efekty tej pracy są widoczne, a najważniejsze jest to, że czerpią z nich dużą satysfakcję i uczą się współdziałać w grupie.

18 11, 2022

RE-KREACJE 2022

18 listopada 2022|Aktualności|

Dom Pomocy Społecznej w Krakowie przy ul. Kluzeka 6 był organizatorem kolejnej już VIII edycji konkursu RE-KREACJE 2022, w której mieliśmy przyjemność wziąć udział. Konkurs ten propaguje prace z recykling. Zabawa z nim to świetny pomysł. Z Naszego Domu w konkursie wzięło udział dwóch mieszkańców. Adam wykonał pracę w kategorii przedmiot dekoracyjny - był to obraz z niepotrzebnych elementów, które według wielu nadawały się do kosza jak tektura, plastik, guziki a nawet kawałki sznurka. Krzysztof wykonał zestaw do picia chłodnych napojów - karafkę z kieliszkami z plastikowych butelek w kategorii przedmiot użytkowy. Konkurencja i różnorodność prac była tak ogromna, że [...]

17 11, 2022

11 listopada – przeżyjmy to jeszcze raz!

17 listopada 2022|Aktualności|

W nie tak odległym czasie wiele się u nas działo. W jeden z listopadowych dni dzięki wspaniałym ludziom mieliśmy przyjemność odśpiewać pieśni patriotyczne wraz z seniorami z Dziennego Domu "Senior +" w Libiążu. Ale nie bylibyśmy sobą gdyby wodze fantazji nas nie porwały i ... nie skończyło się tylko na poważnym śpiewaniu. To jeszcze nic. Kolejne śpiewanie pieśni patriotycznych odbyło się już na "Naszym Terenie" w plenerze. Wraz z zaproszonymi gośćmi z: ŚDS Chełmek, ŚDS Oświęcim, Koła Gospodyń Wiejskich w Bobrku oraz Dzieci z SZS w Bobrku i oczywiście naszych mieszkańców i pracowników mogliśmy wspólnie miło spędzić ten piękny, słoneczny, [...]

Ta strona korzysta z plików cookies, aby świadczyć usługi zgodnie z Polityką Prywatności x